Roger Ver zachęca nieszczęśliwych programistów Bitcoin Cash do zwrócenia się do kreski.

Niedawno wielu deweloperów Bitcoin Cash (BCH) zwróciło się o plan finansowania infrastruktury (IFP) dla monety. Współzałożyciel Bitcoin Cash (BCH), Roger Ver, znany również jako „Bitcoin Jesus“, namawiał ostatnio wszystkich niezadowolonych deweloperów do sprzedaży swoich udziałów w BCH i nabycia w zamian Dash (DASH). Powiedział:

„Jest już peer to peer elektronicznej monety pieniężnej z IFP. Nazywa się ona DASH. Proponuję, aby zwolennicy IFP sprzedali swoje udziały w DMK za DASH i rozpoczęli pracę nad tym łańcuchem“.

Według opisu, IFP jest planem, który umożliwia finansowanie infrastruktury każdego systemu przez jego użytkowników. Oryginalny projekt Bitcoin pozbył się całego scentralizowanego zarządzania, które jest na korzyść zarządzania infrastrukturą dla wolontariuszy. Idąc tym samym tropem, Bitcoin Cash również nie ma takiego planu.

Kryptokrytka DASH; fizyczna koncepcja monety dash na tle wykresu

Po stronie klapki, inne zdecentralizowane krypty jak DASH mają IFP. Oświadczenie Vera wyraźnie wyjaśnia, że nie ma on zamiaru w najbliższym czasie wprowadzać planu IFP do sieci IRBB. Jego poparcie dla DASH może potencjalnie zmotywować dużą liczbę użytkowników do przejścia na aktywa w przyszłości.

Jeśli więcej osób przestawi się na sieć Dash, zwiększy się jej użyteczność, co przełoży się na duży znak byka.

Analiza techniczna
Bykom DASH/USD udało się w końcu odzyskać kontrolę po tym, jak niedźwiedzie dominowały przez dwa proste dni. W chwili obecnej aktywa te wyceniane są na 90,91 dolarów. Średnia krocząca konwergencja/dywergencja (MACD) wskazuje na pewne zmniejszenie niedźwiedziego rozmachu. 50-dniowa prosta średnia krocząca (SMA 50) wcześniej, 20 sierpnia, przekroczyła SMA 200. Wykresuje ona wzór złotego krzyża, który jest znakiem byka.

Bazując na wykresie cenowym, DASH/USD ma znaczący opór na poziomie 93,12$ (SMA 20) i 97,20$. Na dolnym końcu, silne poziomy oporu ukształtowały się na poziomie 85 i 80,67$ (SMA 50 i SMA 200).